Золотий олімп — 2016

26 травня 2016 року

Кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. І ми раді, що маємо талановиту молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту. Участь в олімпіадах, конкурсах – це щоденна робота на уроках і після них, в школі і вдома, з досвідченими вчителями і самостійно. І шана юним обдарування, що ступили на цей нелегкий шлях за покликанням душі, за внутрішнім бажанням знати більше, ніж того вимагає шкільна програма.

26 травня 2016 року в залі засідань районної ради було проведено свято нагородження учнів шкіл Знам’янського району «Золотий Олімп — 2016», яке в районі відзначають 17 років поспіль.

Учасників свята привітали голова районної державної адміністрації О.Лукашов, голова районної ради С.Макаренко та помічник-консультант народного депутата О.Довгого А.Пустовой.

Сьогодні, як ніколи, Україна потребує людей національно свідомих, творчих, які готові свій талант і природне обдарування поставити на службу своєму народові і рідній землі.

Безперечно, кожна дитина від природи талановита. І головне – допомогти їй знайти себе і вчасно визнати її талант.

Вручення подяк, дипломів, грошових винагород та подарунків проходило за номінаціями: «Інтелектуальна надія Знам’янщини», «Творча  надія  Знам’янщини», «Спортивна надія Знам’янщини, «Еліта року».

Слова подяки вчителям прозвучали в номінації «Серце віддане дітям».

Говорять, що мрії і бажання – річ матеріальна. Все загадане обов’язково збудеться. У сьогоднішніх випускників була унікальна можливість перевірити це. Різнобарвні кульки з їх бажаннями поринули в небо.

Завтра у всіх школах району пролунає останній шкільний дзвінок і його  передзвін  відкриває нову сторінку життя школярів.

Тож хочеться побажати, щоб свято перемоги завжди супроводжувало  учнів та їх наставників на життєвому шляху, а зірки на небосхилі Знам’янщини сяяли з кожним роком ще  яскравіше!

Прочитано 172 раз

cropped-logo_
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh