Звернення голови районної державної адміністрації Ю. Гугленка до Дня пам’яті жертв голодоморів

27 листопада 2015 року

Шановні знам’янчани!

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932 – 1933 років, важко згадати. За своїм вражаючим масштабом Голодомор можна порівняти тільки з втратами нашого народу від Другої світової війни.

Президент України, підтримавши ініціативу громадськості встановив в країні День пам’яті жертв голодомору і політичних репресій.

В цей день вся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору 1932-33 років. Голодомор став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та печаллю. В ті далекі роки Україна втратила мільйони своїх синів та дочок .

Наш святий обов’язок закарбувати в серцях пам’ять про наших невинно вбитих наших земляків, зробити все можливе, щоб вшанувати пам’ять жертв Голодомору, тому що спільна пам’ять єднає.

Згадаймо усіх жертв голодоморів, запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі! Ми маємо усвідомити, щоб цього не сталося більше з нашими дітьми, внуками, нашими правнуками, нам необхідно об’єднатися в спільномому зусиллі створити Українську національну державу.

Згадуючи ті смутні події ми водночас почуваємо відповідальність за живих, за тих, хто сьогодні будує сьогодні нову європейську демократичну Україну.

Україна має стати заможною і квітучою в ім’я світлої пам’яті тих, чиїм життям написана наша історія.

Вічна пам’ять померлим

 

Голова районної державної адміністрації             Ю.ГУГЛЕНКО

Прочитано 48 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh